Atpakaļ uz karti

Kvalitātes uzraudzība

Rosība rit katru dienu, cikls ir nepārtraukts un čaklu cilvēku darba un mīlestības enerģija tiek ielikta katrā mūsu ražotajā produktā!
Kvalitātes uzraudzība

Kvalitātes uzraudzība

Par kāpostiem rūpējamies no sēkliņas līdz gala produktiem, to apliecina GLOBAL  G.A.P sertifikāts (labas lauksaimniecības prakse, šis sertifikāts visā pasaulē tiek lietots kā kvalitātes standarts no sēkliņas līdz izaudzētam svaigam produktam) un BRC sertifikāts (globālais standarts drošas pārtikas ražošanā, kas nodrošina pilnīgu produkta kvalitāti un izsekojamību līdz konkrētam pircējam).

Sistematizēts darbs palīdz mums augt, izdarīt vairāk un labāk, palīdz mums justies
mierīgākiem, gudrākiem, drošākiem. Dimdiņu vīzija ir vērtīgi produkti ar kvalitātes zīmi, tāpēc esam gandarīti, ka varam pārraudzīt visu procesu no sēkliņas līdz gatavajam produktam un esam pārliecināti par to, ko piedāvājam mūsu klientiem! Viss audzēšanas princips tiek balstīts uz VAAD integrētās audzēšanas standartiem, kā arī Bureau Veritas GLOBALG.A.P. standartiem, kas nosaka labas ražošanas nosacījumus, higiēnas prasības un labas lauksaimniecības prakses standartus. Standartu pamatprincips ir veikt pilnvērtīgu izsekojamību visā audzēšanas procesā no sēkliņas līdz galaproduktam. Integrētā audzēšanas sistēma un GLOBALG.A.P. mums dod iespēju pilnvērtīgi strādāt dārzeņu audzēšanas sistēmā izvairoties no dažādiem riskiem, kas var ietekmēt galaproduktu kvalitāti. Strādājot ar GLOBALG.A.P. sistēmu mēs spējam izsekot katras sēkliņas attīstības ciklam no siltumnīcas plāna, kur tā atrodas, vēlāk norūdīšanās laukumā, izstādīšanas laikā uz kura lauka un pie novākšanas, kurā noliktavā atrodas konkrētās šķirnes, kuras dienas vāktie kāposti.
Lai izvairītos no jebkādiem kvalitātes riskiem, pirms kāpostu griešanas gan svaigam patēriņam, gan pārstrādei tiek ņemti no lauka paraugi un vesti uz laboratoriju.
Arī viss ražošanas process notiek ar augstas kvalitātes prakses standartiem. 2015 gadā Dimdiņi ir ieguvuši augstāko starptautisko BRC (Global Standard for Food Safty) kvalitātes standartu.

Tās ir pūles, ieguldījumi un pievienotā vērtība, kas mums visiem kopā sniedz garantijas un stabilitāti!

 
Tel: +371 64471317
E-pasts: info@dimdini.lv