Atpakaļ uz karti

Ražotne

Rosība rit katru dienu, cikls ir nepārtraukts un čaklu cilvēku darba un mīlestības enerģija tiek ielikta katrā mūsu ražotajā produktā!
Ražotne

Ražotne

Kāposti ir visvērtīgākie no dārzeņiem, jo tie satur lielu vitamīnu daudzumu, provitamīnus, fitoncīdus, šķiedrvielas un minerālvielas! Pilnīgi noteikti unikāls produkts, ko ražo no kāpostiem ir dabīgi skābētie kāposti, kur pienskābes veidošanās procesā rodas šis gardais un veselīgais produkts!

Kad uz lauka ir iegūta bagātīga un kārtīga raža, tā tiek nodota prasmīgajai un profesionālajai Dimdiņu ražošanas komandai un skābēšanai paredzētās šķirnes tiek izmantotas ražojot skābētus kāpostus un dažādas citas gardas receptes. Dimdiņos izmantojam klasisko skābēšanas recepti, ko jau izsenis lietojuši mūsu senči. 
Klasiskas vērtības un veselīgs galaprodukts ir mūsu misija!

Nu tad atlokam piedurknes un ķeramies klāt!

Viss iedvesmojošais process sākas ar tīras un nomazgātas kāpostgalviņas saēvelēšanu skaistās, garās un smalkās skaidiņās. Gara, „spageti” līdzīga skaidiņa ir tradicionālais skābēto kāpostu kvalitātes rādītājs. Tas dod īpašu garšas un baudījuma sajūtu. Iedomājieties ja tā nebūtu, ja skaidiņa būtu īsa kā salātos, vai tie būtu skābēti kāposti ar sendienu tradīciju?!

Latvieši, mīl ķimenītes, tās ir daudzos mūsu tradicionālajos produktos: īsta rupjmaize, jāņusiers un, protams, arī skābētie kāposti. Tātad, pievienojam ķimenes, sāli, sarīvētus burkānus, un sākas rūpīgs sajaukšanas process, lai katra skaidiņa sajauktos ar sāli un atdalītu sulu.

Roku darbā ar spēku un sentēvu izmantotu stampiņu kāposti tiek rūpīgi noblīvēti, noslogoti un nolikti skābēšanas telpā, kur ar nepārtrauktu uzraudzību tiek gaidīts šis brīnums: dabas veidotā veselīgā pienskābe, kas dabiski izmantojot kāpostos esošos cukurus uzsāk savu jauna produkta radīšanas procesu.

Pēc kādām dienām, mēs jau varam nobaudīt šo jaunradi: gardos un veselīgos skābētos kāpostus. Ar profesionālu aci un garšu eksperta piegājienu, tehnologs novērtē katru porciju, izvērtē un sadala tālākajiem procesiem. Tiek noteikta labākā garšas stadija, kas nonāk uz mūsu galdiem. Skābētie kāposti tālāk tiek nodoti arī štoves meistariem, štovēto kāpostu ražošanai un citām gardajām salātu receptēm.

Mūsu meistari labi zina, kādiem jābūt īstenajiem štovētājiem kāpostiem, kur recepte ir tieši tāda kā gatavota mājās. Tā ir Dimdiņu īpašs lolojums jo nākusi mantojumā no ģimenes tradīcijām. Viss ir dabīgs un kvalitatīvs, pamatīgs un īsts. Tā ir vērtība, kas iedvesmo un nemainās!

Cilvēkos mīt radošs gars, tāpēc jaunrade un attīstība Dimdiņos ir nemitīga .
Mūsu jaunākie radītie produkti turpina firmas zīmi un misiju. Tie ir štovētie kāposti ar sēnēm un ceptiem sīpoliem, dažādi dārzeņu salāti ,vārītas bietes, pupiņas, zirnīši, mazsālīti gurķīši....un citi veselīgi labumi, kas vēl top.

Visus šos gardumus Dimdiņu šoferīši katru dienu sparīgi un nenogurstoši piegādā uz Rīgu un pa visu Latviju, mūsu pircējiem!

Dimdiņos rosība rit katru dienu, cikls ir nepārtraukts un čaklu cilvēku darba un mīlestības enerģija tiek ielikta katrā mūsu ražotajā produktā!

Nu ko, noslaukām pieri, pasmaidām, uzsitam sev pa plecu un esam laimīgi par padarīto!

Kā kāpostgalviņas lapas ir sagriezušās viena aiz otras blīvā un ciešā vienotībā tā arī mūsu labā griba, darbs un mīlestība, kas veltīta Jums!


 
Tel: +371 64471317
E-pasts: info@dimdini.lv