Atpakaļ uz karti

Siltumnīca

Tiek likti pamati un cerība jaunai, skaistai un bagātīgai kāpostu ražai!
Siltumnīca

Siltumnīca

Siltumnīcas gaiss un smarža vienmēr asociējas ar pavasari un vasaru. Kaut bieži vien martā vēl ārā ir sniegs un auksts, Dimdiņos sākas jaunā sezona- sējas darbi. Likti pamati un cerība jaunai, skaistai un bagātīgai kāpostu ražai!
Katras kāpostgalviņas dzīves cikls mūsu uzņēmumā sākas no sēkliņas. Sēklas materiālu mēs pasūtam no dažām profesionālām firmām Eiropā, kas ražo īpaši apstrādātas un vienādi atlasītas sēkliņas. Sēkliņas mehanizēti tiek iesēts paletēs, kuras uzpildītas ar speciāli kāpostiem paredzētu kūdras substrātu un paletes tiek izliktas siltumnīcās, kur stādiņi rūpīgi kopti, laistīti un pabaroti, pilnvērtīgi aug un attīstās.
Kad stādiņi ir gandrīz stādīšanai gatavi, tos iznes ārā uz norūdīšanās laukumu. Visā audzēšanas periodā Dimdiņos tiek izaudzēti ap 3,5 miljoni stādiņu! Šķirņu izvēle notiek pamatojoties uz pārbaudītām vērtībām, bet jaunās šķirnes tiek smalki izanalizētas pēc ražošanas rādītājiem audzēšanas un pārstrādes laikā. Šķirņu izvēle notiek sapulces veidā, kur uzņēmuma vadītāji, pārtikas tehnologs, agronomi, ražošanas vadītājs izanalizē, katras šķirnes piemērotību ražošanas procesam, kā arī svaigo kāpostu kvalitātei.

Šis siltumnīcas laiks Dimdiņos ir īpašs, tas palīdz ātrāk sajust pavasari un tauriņus vēderā par atbildīgo darba sezonu, kas stāv priekšā... Bet mēs taču protam, mierina pieredze un zināšanas...
 
Tel: +371 64471317
E-pasts: info@dimdini.lv