Ražošanas procesa efektivitātes paaugstināšana SIA "Dimdiņi" 2023


Ražošanas procesa efektivitātes paaugstināšana SIA "Dimdiņi" 2023 Ražošanas procesa efektivitātes paaugstināšana SIA "Dimdiņi" 2023


SIA “Dimdiņi” ražo jau visiem labi zināmus skābētus kāpostus, štovētus kāpostus, marinētus kāpostu salātus. Attīstot sortimentu un produkcijas eksportu, tiek ražoti arī dažādi dārzeņu salāti (bietes majonēzē, tvaicētas bietes, ziedkāpostu salāti, korejas salāti u.c.), kā arī vārītas pupiņas un zirņi. Projekta “Ražošanas procesa efektivitātes paaugstināšana SIA “Dimdiņi”” ietvaros plānotās iekārtas ietekmēs visu produktu ražošanu, palielinot ražošanas jaudu un apjomus.

Projekta ietvaros plānots iegādāties līniju dārzeņu iepakošanai paciņās, dārzeņu griešanas iekārtu, salātu maisīšanas tvertni, dārzeņu tvaika mizotāju, konveijera modulāro lentu dārzeņu pasterizācijas līnijai, peristaltisko sūkni, ekonomaizeru, elektrisko katlu ar mikseri, produktu pārvietošanas ratus ar groziem, līniju dārzeņu dozēšanai, kā arī ražošanas notekūdeņu attīrīšanas sistēmu.

Projekta attiecināmo izmaksu summa ir 674 984,50 EUR, no tās publiskais finansējums 50% jeb 337 492,25 EUR, projekta rezultātā sasniedzot 30% palielinājumu neto apgrozījumam no pārstrādes.

Informācija par atbalsta pasākumu pieejama www.lad.gov.lv, informācija par ELFLA finansējumu - http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm.

Publicēts:  01.07.2022.

 
Tel: +371 64471317
E-pasts: info@dimdini.lv