Neaizmirstams dzimšanas mirklis

Process, kurā ir redzams, kā no mazas sēklas kāposts pārtop par gala produkciju, ir saviļņojošs un interesants! Kā tas notiek?

1Sēj
Sējas darbi sākas pavasarī martā, katra sēkliņa tiek iesēta savā ligzdiņā, speciālās paletēs un izvietotas siltumnīcās, kopā tiek iesētas 5 000000 milj sēkliņas.

Produkcija

Produkcija

Dimdini ir uzņēmums, kas nemitīgi attīstās, gadu no gada radot jaunas receptes un dārzeņu salātu veidus. Uzņēmuma vīzija ir sekot veselīgam dzīvesveidam, tādēļ produkti ko radam atbilst šim mērķim. Produkcijas ražošana aizsākās ar skābēto un štovēto Dimdiņkāpostu ražošanu pēc mīļajām un tradicionālajām ģimenes receptēm, kas ir ieguvušas pircēju atzinību un ir saglabātas no pirmsākumiem dabīgas un gardas!
Mūsu garšas un kvalitātes filozofija sakņojas apziņā, cik svarīgi ir lietot uzturā labus un vērtīgus produktus, kas var būt pagatavoti tikai no augstas kvalitātes izejvielām .
Mūsu produkti ir gatavoti ar Mīlestību un vislabākajiem nodomiem un centieniem tieši Jums!

Interesants fakts Nr. 6

Jau no seniem laikiem skābētu kāpostu sulu izmanto ne tikai imunitātes stiprināšanā, bet arī kosmētikā, tai piemīt ādu atjaunojošs efekts.

Mēneša gardākā recepte

Mēneša recepte

Karstie kale salāti ar ķiršu tomātiem un ciedru riekstiem

4 personām               
Gatavošanas laiks: 20 minūtes

Sastāvdaļas:
2 buntītes kale kāposti           
300g Ķiršu tomātui pārgriezti uz pusēm
1 liels sīpols rupji sakapāts       
Itāļu garšvielas
3 ķiploka daiviņas sakapātas       
Olīveļļa
100 g ciedru rieksti               
Zaļumi (baziliks, timiāns, pētersīļi)

Gatavošana:
Karstā pannā ielej olīveļļu, ieliek sīpolus, ķiplokus un kale kāpostus, sagrieztus 6– 10 cm gabalos. Pasautē 10 minūtes. Pievieno ķiršu tomātus un garšvielas, un pasautē vēl 5 minūtes. Uzkaisa zaļumus un apgrauzdētus ciedru riekstus. Servē karstus. Sarīvēts cietais siers, uzkaisīts par virsu, padara salātus vēl garšīgākus. Baudiet īstu Itālijas garšu Lavijā!

Apskatīt arī citas receptes!

Mūsu kontaktinformācija

SIA "Dimdiņi",
Gulbenes novads, Lizuma pagasts, LV-4425